آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

سپهر دانلود

دانلود بهترین ها به همراه مطالب منتخب وب برای شما
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها
تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

پشتیبانی آنلاینمعرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

لوگو

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: | نویسنده: احمد

دیسکوگرافی(البوم شناسی) تیلور سوئیفت (iTunes Version)

Taylor Swift - Full Album [iTunes Plus AAC M4A] - 2006 - 2012
تیلور آلیسون سوئیفت (Taylor Alison Swift) (زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹)، خوانندهٔ کانتری/پاپ و ترانهسرای آمریکایی است.
تیلور سویفت Taylor Swift

Taylor Swift - Full Album [iTunes Plus AAC M4A] - 2006 - 2012


او برای نخستین بار اولین آهنگش بنام «تیم مک گراو»∗، که نوشتن آن را در خلال کلاس ریاضی در دبیرستان انجام داد را روانه بازار کرد که رتبه ششم را در مجله « هات کانتری سونگس » ∗به دست آورد.
موزیک ویدیو « تیم مک گراو » باعث دریافت جایزه " مهمترین پیشرفت ویدیوی سال " در اهدای جوایز CMT سال ۲۰۰۷ شد.او اولین آلبومش را که بنام خودش یعنی " تیلور سویفت " را در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۶ منتشر کرد.
این آلبوم در هفته ی اول فروش خود با 39000 نسخه به فروش رسید. قابل ذکر است که این آلبوم موفق به کسب رتبه 1 در برترین آلبوم سبک کانتری در نمودارهای بیلبورد و رتبه 5 درBillboard 200 نیز شده و به مدت 8 هفته در بالای نمودار بهترین آلبوم های سبک کانتری قرار داشت. دومین آهنگ از آلبومش بنام «قطرات اشکی بر روی گیتارم»∗ در ۲۴ فوریه ۲۰۰۷ منتشر شد.این آهنگ رتبه ۲ را در « هات کانتری سونگس » و رتبه ۳۳ را در « بیلبورد هات ۱۰۰ » ∗ بدست آورد.این آهنگ دوباره با یک رمیکس و ترکیبی از پاپ و کانتری پخش شد و رتبه ۱۳ را در « بیلبورد هات ۱۰۰ » و رتبه ۱۱ را در « بیلبورد پاپ ۱۰۰ » بدست آورد. در اکتبر ۲۰۰۷ تیلور جایزه " هنرمند/سراینده/سال " را از جشنواره " سرایندگان نشویل "∗ را برد که عنوان جوانترین برنده این جایزه را از آن خود کرد. سومین آهنگش بنام «آهنک ما»∗ به مدت ۶ هفته رتبه ۱ را " کانتری چارتس" و رتبه ۱۶ را در « بیلبورد هات ۱۰۰ » و رتبه ۲۴ را در « بیلبورد پاپ ۱۰۰ » بدست آورد.

1. Taylor Swift – Taylor Swift: Download Link
Mirror Link | Size: 126 MB

بی باک Fearless

Taylor Swift - Full Album [iTunes Plus AAC M4A] - 2006 - 2012

تیلور سویفت دومین آلبوم خودش را با نام «بی باک»∗در 11 نوامبر 2008 توسط بیگ ماشین منتشر کرد سبک آلبوم کانتری پاپ بوده و در « بیلبورد 200 » رتبه اول را در آمریکا بدست آورد که در هفته اول, 592,000 نسخه از این آلبوم فروخته شد.

این آلبوم بعدا به عنوان اولین آلبوم فروخته شده در بالای یک میلیون نسخه در سال 2009 شناخته شد. و همچنین موفق به کسب 4 جایزه گرمی از جمله تحت عنوان بهترین آلبوم سال نیز شد.

2. Taylor Swift – Fearless: Download Link
Mirror Link | Size: 162 MB

حالا صحبت کن Speak Now

Taylor Swift - Full Album [iTunes Plus AAC M4A] - 2006 - 2012

حالا صحبت کن نام سومین آلبوم تیلور سوئیفت است. این آلبوم ۲۵ اکتبر ۲۰۱۰ از طریق کمپانی "بیگ ماشین" منتشر شد. تیلور سوئیفت دو سال گذشته را بر روی این آلبوم کار کرده بود و در استودیو های مختلف ضبط شده بود. سوئیفت متن تمام شعر ها را خود گفته است و فضای کار نیز بمانند کارهای قبلی سوئیفت و متن ترانه ها نیز عاشقانه است. کاور آلبوم نیز در ۱۸ آگوست ۲۰۱۰ و از طریق مجله "یو اس ویکلی" رونمایی شد

پس از انتشار، آلبوم نقد های اکثرا مثبتی دریافت کرد و توانست در صدر بیلبورد ۲۰۰ قرار گیرد. آلبوم در هفته اول منتشر شدنش، به فروش ۱٫۰۴۷٫۰۰۰ رسید و تمام ۱۴ کار آلبوم، در بیلبورد ۱۰۰تای برتر قرار داشتند. برترین آهنگ نیز، ترانه "مال من" بود که در رده سوم قرار گرفت. برای این آلبوم نیز تور جهانی در نظر گرفته شده بود که در تاریخ 18 مارس 2012 در اوکلند/نیوزلند به پایان رسید

نسخه دلوکس

نسخه ویژه این آلبوم همزمان با انتشار نسخه استاندارد منتشر شد. جلد این نسخه متفاوت از جلد نسخه استاندارد است. این نسخه دارای سه آهنگ اضافی، سه آهنگ بی متن و یک ویدیوی سی دقیقهای شامل موزیک ویدیوی آهنگ «مال من» به همراه پشت صحنه هایی از تهیه این موزیک ویدیو است که البته من ویدئو رو حذف کردم

3. (Taylor Swift - Speak Now(Deluxe Edition: Download Link
Mirror Link | Size: 243 MB

سرخ ( Red)‏

Taylor Swift - Full Album [iTunes Plus AAC M4A] - 2006 - 2012

سرخ ( Red)‏ نام چهارمین آلبوم استودیویی تیلور سویفت می‌باشد. این آلبوم توسط بیگ ماشین رکوردز عرضه شد. نام این آلبوم همراه با پاسخ‌هایی به سؤالات طرفداران در ۱۳ اوت ۲۰۱۲ در طول یک چت آنلاین در اینترنت توسط تیلور سویفت برای اولین بار اعلام شد. چهار تک آهنگ پیش از این آلبوم به‌منظور اطلاع‌رسانی و تبلیغ آلبوم عرضه‌شدند که سه‌تای آن‌ها در ۱۰ برترین بیلبورد راه یافتند. این آلبوم با همراهی افرادی چون گری لایت‌بادی و اد شیرن عرضه‌شده و سبک‌های جدید تیلور سویفت را نیز دربر دارد.

تک‌آهنگ اصلی این آلبوم، «ما هیچ‌وقت دوباره یک‌جا نخواهیم شد» موفقیتی تجاری در سراسر جهان بود، که در جداول آیتونز در سراسر جهان رتبهٔ اول را گرفت و بیش از ۶۲۳،۰۰۰ نسخهٔ آن در هفته اول به فروش رسید. این ترانه به اولین ترانهٔ سویفت تبدیل شد که در بیلبورد هات ۱۰۰ در رتبهٔ اول به مدت سه هفته باقی‌ماند. دومین تک‌آهنگ، «آغاز دوباره» در ۱ اکتبر منتشر شد. «می‌دانستم که تو مشکل‌ساز هستی» به عنوان سومین تک‌آهنگ رسمی در ۲۷ نوامبر منتشر شد و «۲۲» به عنوان چهارمین تک‌آهنگ از این آلبوم در سال ۲۰۱۳ عمومی خواهد شد.

4. Taylor Swift - RED( Deluxe Version: Download Link Size: 178 MB 
تبلیغات