X
تبلیغات
رایتل
سپهر دانلود

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

سپهر دانلود

دانلود بهترین ها به همراه مطالب منتخب وب برای شما
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها
تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

پشتیبانی آنلاینمعرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

لوگو

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: | نویسنده: احمدویلیام براد لی پیت متولد 18 دسامبر 1963 در اوکلاهامای ایالات متحده آمریکا است...


او در طول زندگی خود شانس های زیادی برای ستاره شدن به دست آورد. یکبار یکی از دوستانش در مدرسه ی بازیگری از او خواست که در امتحان هنرپیشگی وی برای یک نقش تلویزونی او را همراهی کند و نقش مقابلش را بازی کند. در کش و قوس یک سری اتفاقات عجیب و باور نکردنی او به جای دوستش قبول شد. در سال 1991 قرار بود ویلیام بالدوین در نقش (جی.دی) در فیلم "تلما و لوئیز" ظاهر شود اما این نقش را به خاطر درگیر بودن در یک فیلم دیگر نپذیرفت و براد به جای او انتخاب شد تا اولین درخشش خود را در هالیوود شاهد باشد. حضور کوچک اما تحسین برانگیز او در این فیلم به نقش یک جوان جذاب و زیبا توجه همگان را جلب کرد. براد بعد از این فیلم در فیلمی از رابرت ردفورد به نام "رودخانه ای از میانش میگذرد" بازی کرد. سپس در فیلم"مصاحبه با خون آشام" در کنار تام کروز و آنتونیو باندراس قرار گرفت. در این فیلم اختلافات عمیقی بین دو هنرپیشه ی اصلی فیلم وجود داشت. خلق و خو و رفتار خونسرد و بی تفاوت براد پیت با شیوه ی قانون مند و وسواسی تام کروز در تضاد و کشمکش بود و این دو بازیگر همانگونه که در فیلم با هم در جنگ و دعوا بودند در پشت صحنه هم با هم اختلاف داشتند. مشکلات دیگر به خاطر رقابت دو بازیگر بود. ضمن اینکه تام کروز در این فیلم کفش های پاشنه بلندی بر پای داشت تا هم قد حریف 183 سانتی متری خود شود. در آخر ماجرا تام کروز از بازی براد پیت تعریف و تمجید کرد اما گفت که دیگر حاضر نیست هم بازی او شود. براد بعد از این فیلم به ترتیب در این فیلم ها عمدتا نقش اصلی را بازی کرد: افسانه های پاییزی - هفت - دوازده میمون - خوابروها - متعلق به شیطان - هفت سال در تبت - ملاقات با جو بلک - باشگاه مشتزنی - قاپ زنی - مکزیکی - جاسوس بازی - یازده اوشن - تروی - دوازده اوشن - آقا و خانم اسمیت - بابل - سیزده اوشن - بنجامین باتن - بعد از خواندن بسوزان و حرامزاده های گمنام.

براد پیت همچنین جزو تهیه کنندگان مطرح هالیوود است. فیلم هایی مثل ( مرحومین "اسکورسیزی" و همسر مسافر زمان و کیک-اس) از جمله فیلم هایی است که براد تهیه کنندگی آنها را به عهده داشته است.

براد در کارنامه ی خود یک بار نامزدی اسکار برای فیلم بنجامین باتن و 4 بار نامزدی گلدن گلاپ را دارد که یک بار به خاطر بازی در فیلم "دوازده میمون" برنده ی این جایزه شده است.

براد در سال 1995 با گوئینت پالترو نامزد کرد که نامزدی آنها به دلایل نامعلومی به هم خورد. در سال 2000 براد با جنیفر آنیستون ازدواج کرد که این یکی هم در سال 2005 به طلاق انجامید. بعد از بازی در" آقا و خانم اسمیت" براد روابط ویژه ای را با آنجلینا جولی آغاز کرد که این روابط هنوز هم ادامه دارد! او یک فرزند نیز از آنجلینا دارد. این دو همچنین تعداد زیادی بچه ی به سرپرست را از قاره های مختلف به فرزندخواندگی قبول کرده اند.

براد پیت به تازگی اعلام کرده که علاقه خاصی به سیاست دارد و به احتمال زیاد برای سال 2016 خود را نامزد ریاست جمهوری آمریکا خواهد کرد!

فیلم آماده ی اکران او درخت زندگی است.
 
تبلیغات